Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Produkty a řešení - geberit - Závěsné WC
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Produkty a řešení|Geberit ››

Montážní prvky pro závěsné WC

Výhody závěsného WC|

  1. Vypadá lépe. U závěsného WC jsou nevzhledná splachovací nádržka a přívod vody skryty ve zdi. Závěsné WC nemá nohu. Celkově toto řešení působí odlehčeně, dává pocit většího a volnějšího prostoru.
  2. Lépe se udržuje v čistotě. Pod zavěšenou WC mísou se dobře stírá podlaha. Závěsné WC je kompaktnější a nemá žádné skuliny, kde by se mohla usazovat špína. Je praktičtější a hygieničtější.
  3. Splachování a napouštění nádržky je tišší, protože je nádržka zabudovaná ve zdi.
  4. Výška montáže WC mísy je nastavitelná. Vyšší nebo méně pohybliví lide jistě ocení WC mísu upevněnou o pár centimetrů výše – lépe se pak dosedá a vstává.

 

Úspora vody|

závěsné wcExistují dva typy úsporného splachování – systém s funkcí Stop, který umož?uje dávkovat množství splachovací vody individuálně a splachování pro dvě množství vody – pro malé (3 litry) a velké (6 litrů) spláchnutí.

Málo prostoru?|

Závěsné řešení nezmenší prostor Vaší toalety. Stěna, ve které je zabudovaný nosný prvek, zabírá právě tolik místa, jako obyčejná nástěnná splachovací nádržka. Naopak – předstěna, která skrývá montážní prvek, poskytuje praktické odkládací místo.

 

Nosnost|

Montážní prvky Geberit pro závěsné WC unesou bezpečně 400 kg. To je větší zátěž, než na kterou jsou testovány stojící WC.

 

Servis|

závěsné wcSplachovací systémy Geberit jsou mimořádně kvalitní a spolehlivé. Pokud by přesto bylo třeba provést servisní zákrok na ventilech uvnitř nádržky, nemusíte kvůli tomu nic bourat! Jednoduše sejmete tlačítko splachování a otvorem, který se pod ním skrývá, můžete ventil vyměnit.

Podle způsobu instalace se dělí na prvky pro zazdění do masivní konstrukce (Kombifix, Sanbloc) nebo pro montáž za lehkou sádrokartonovou příčku (Duofix, Duofix Special, Sanbloc).

Pro všechny montážní prvky Geberit jsou k dispozici ovládací tlačítka splachování v širokém výběru tvarů a barev. Zatímco montážní prvek vám bude spolehlivě sloužit skrytý ve stěně, ovládací tlačítko se stane dominantním a atraktivním designovým prvkem Vaší toalety.

 
 
 
Příspěvky partnerů  |  Produkty a řešení  |  Archiv novinek