Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Produkty a řešení - geberit - Vzduchotechnika
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Produkty a řešení|GEA  ››

Vzduchotechnika CAIR nové generace

vzduchotechnikaNejnovějším produktem společnosti GEA je výrobní řada centrálních vzduchotechnických jednotek nové generace GEA CAIR. Nové jednotky předčí konkurenci především svojí univerzálností, technickými parametry a jednoduchostí montáže a údržby.

Centrální vzduchotechnické jednotky GEA CAIR najdou díky své univerzálnosti uplatnění téměř v každém projektu. Ve vnitřních prostorech projektanti ocení zejména tvarovou variabilitu a nízkou hlučnost. Pro venkovní aplikace jsou naše jednotky předurčeny vysokým tepelným odporem pláště a konstrukcí bez tepelných mostů, která zabrání vzniku kondenzace na vnitřním i venkovním povrchu pláště. Vysoká životnost dlouhodobě snižuje náklady na vzduchotechnický systém.

vzduchotechnikaNaše jednotky mají hygienický atest RLT a jsou vhodné pro větrání operačních sálů, farmaceutických laboratoří nebo elektrotechnických pracovišť se superčistým prostředím. Díky absolutně hladkému vnitřnímu povrchu se snadno čistí a speciálně používané komponenty, jako například hygienické tlumiče hluku, brání usazování nečistot, bakterií a plísní uvnitř jednotek. Dokážeme vyrobit i zařízení do prostorů s nebezpečím výbuchu a stvrdit kvalitu těchto jednotek evropským certifikátem.

Dosahujeme zásadního snížení spotřeby použitím zpětného získávání tepla, tak zvané rekuperace, při níž odpadní odváděný vzduch předává využitelnou energii čerstvému vzduchu, který do objektu přivádíme.

Vysoká kvalita zpracování i použitých materiálů zaručuje malé náklady na údržbu a dlouhou životnost zařízení.

Jednotky GEA CAIR již tradičně nabízejí velmi širokou paletu komponent vlastní konstrukce i výrobků předních světových výrobců. Používáme výrobky špičkových parametrů od renomovaných firem jako je Hoval, Heatex, Klingenburg, Enventus, Gebhardt, Fläkt Woods, Comefri nebo Ziehl-Abegg.

Pro projektanty|

vzduchotechnikaNová generace vzduchotechnických jednotek CAIR je výjimečná zejména šíří nabízených velikostí. Zákazník si tak může vybrat jednotku, která přesně zapadá do konkrétního prostoru a přitom splňuje technické i cenové limity. Vyrábíme i neobvyklé formace ve tvaru „L“ nebo „U“. Pro velmi stísněné prostory nabízíme vedle základní řady CAIRplus také řadu plochých jednotek CAIRpicco, jejichž primární využití je především do mezistropů.

Série „S“ má tloušťku panelu pouze 30 mm a jednotky se hodí zejména do projektů silně limitovaných pořizovacími náklady.

V obou sériích je možné libovolně a nezávisle na sobě volit materiál vnitřního a venkovního plechu panelu.

U nových jednotek CAIR jsme mysleli i na integraci potrubních a kabelových vedení uvnitř zařízení. V každé velikosti je zachován extra prostor o šířce cca 35 mm pro vedení kabelů a potrubí.

Venkovní jednotky mají speciální povrchovou úpravu a jsou kryté plechovou spádovanou střechou s přesahem na všech stranách.

 
 
Příspěvky partnerů  |  Produkty a řešení  |  Archiv novinek