Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Produkty a řešení - geberit - toalety
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Produkty a řešení|Geberit ››

Sprchovací toaleta Balena 8000

Sprchovací toalety Balena v sobě spojují funkce WC a bidetu. Bezprostředně po použití toalety Vám umožní osprchovat intimní partie jemným proudem teplé vody a některé modely Vás poté mohou osušit fénem. Neopakovatelný pocit svěžesti s Vámi zůstane po celý den.

Očista pomocí čisté teplé vody je jemnější, hygieničtější a zárove? důkladnější než běžné použití toaletního papíru. Navíc je podstatně pohodlnější než používání bidetu. Jednoduše se posadíte a stisknutím tlačítka spustíte příjemně temperovaný proud vody.

Moderní tělesná hygiena je čistá, příjemná a zcela bezdotyková. Před každým použitím a po něm se výsuvné sprchovací rameno opláchne čistou vodou. To udržuje spršku vždy hygienicky čistou. Elegantní a soudobý design sprchovací toalety Balena navíc harmonicky doplní každou koupelnu.

Výrobky Geberit Balena pomáhají díky pulsujícímu masážnímu proudu vody předcházet zácpě a dalším možným problémům v citlivých oblastech konečníku.

Balena 8000 je nejluxusnější sprchovací toaletou na trhu. Na rozdíl od bidetovacích sedátek je Balena 8000 kompletní závěsné WC s atraktivním designem a integrovanými funkcemi jako je odsávání pachů, fén nebo dálkové ovládání.

 

Přehled funkcí Balena 8000|

Oscilujícící proud vody Stará se o zvláště důkladné čištění. Pomocí stejnoměrného pohybu sem a tam nezanechá nic jiného než hygienickou čistotu.
Pulsující masážní proud Působí blahodárně, příjemně a uvol?uje. Během sprchování se proud postupně ochlazuje, což má osvěžující účinek, podporuje krevní oběh a při zácpě může povzbudit činnost tlustého střeva.
Lady-sprcha Byla speciálně vyvinuta pro moderní hygienu ženy. Jemně perlivý proud vody je určen pro citlivou oblast vagíny. Oddělený otvor trysky zajiš?uje hygienu.
Soft closing Poklop opatřený zpomalováním zavírání klesá pomalu a tiše.
Plynulé nastavení Máte rádi teplejší vodu nebo více osvěžující? Pomocí plynulé regulace teploty a tlaku můžete sprchu a fén nastavovat dle Vaší citlivosti.
Uživatelský profil s pamě?ovou funkcí Pomocí tlačítek uživatelského profilu se dají požadovaná nastavení až pro čtyři uživatele zcela jednoduše ukládat. Příště stačí stisknout tlačítko a všechno je přesně tak, jak to máte rádi jen Vy.
Dětská pojistka Balena 8000 je vybavena čidlem, které rozpozná, jestli na klozetu někdo opravdu sedí. Teprve v takovém případě jsou Balena a její funkce aktivovány. To bezpečně zamezí nevhodným dětským hrám a postříkání prostoru okolo toalety.
 
 
Příspěvky partnerů  |  Produkty a řešení  |  Archiv novinek