Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Produkty a řešení - geberit - Klimatizace
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Produkty a řešení|GEA  ››

Mitsubishi Electric – SPLIT systémy - klimatizace

Mitsubishi Electric – více než klimatizace|

KlimatizacePříjemné klima po celém světě. Z jednoho místa v německu řídí Mitsubishi Electric marketingové a prodejní činnosti v oboru klimatizace pro celou východní Evropu a Rusko. Příjemné klima je předpoklad pro kvalitně odvedenou práci.Kvalitní a vysoce výkonné klimatizační jednotky od Mitsubishi Electric jsou nainstalovány v miliónech objektů a vyznačují se velmi tichým a ekonomickým provozem.

Díky použití nejmodernějších inverterových technologií, regulací a technologických chladiv je umožněno nastavení individuálního a rovnoměrného klima bez kolísání teplot.

M–série:SPLIT a MULTI-SPLIT systémy|

KlimatizaceKompaktní klimatizační jednotky (mohou být nenápadně umístěny do každého interiéru) a to v nástěnném, parapetním, podstropním, potrubním a kazetovém provedení. Vedle chladících jednotek se dodávají také tepelná čerpadla, čímž je během celého roku zajištěno příjemné klima.

Jednotky M-série mohou být instalovány a provozovány na split nebo jako multisplit systémy, přičemž na venkovní jednotku může být připojeno až osm vnitřních jednotek. Inverterem se spoří energie a zajišťuje komfort prostředí.

Mr. Slim–SPLIT a MULTI-SPLIT systémy|

KlimatizaceJsou určeny do objektů středních velikostí jako jsou např. obchody nebo kanceláře. Nabízíme velký výběr různých typů jednotek v kazetovém, podstropním, nástěnném, stojatém a potrubním provedení. Mitsubishi Electric vyrábí nejen řadu chladících zařízení ale také tepelná čerpadla. Všechny systémy jsou dodávány s dálkovým ovládáním a rozsáhlým příslušenstvím.

 
 
Příspěvky partnerů  |  Produkty a řešení  |  Archiv novinek