Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Produkty a řešení - geberit - Geberit
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Produkty a řešení|Geberit ››

Potrubní rozvod Geberit Mepla

Geberit Mepla spojuje přednosti kovových a plastových trub do jednoho moderního systému pro rozvod pitné vody. Geberit Mepla dopravuje naši nejdůležitější tekutinu – vodu - bez negativních vlivů.

Trubky systému Mepla jsou třívrstvé - vnější vrstva je z vysokohustotního polyetylénu zatímco vlastní jádro je z hliníku, který zajiš?uje pevnost trubky, nižší teplotní roztažnost a umož?uje provést lisovaný spoj. Vnitřní vrstva trubky je vyrobena ze sí?ovaného polyetylénu, který je odolný proti korozi a vysokým teplotám. Navzájem jsou tyto vrstvy spojeny adhezními vrstvami, které zabezpečují kompaktnost celé trubky. Tvarovky systému Geberit Mepla jsou vyrobeny z matriálu PVDF (plast na bázi teflonu) a červeného bronzu. Třívrstvý systém Geberit Mepla je vysoce flexibilní, lehký a lze ho využít pro rozvody studené a teplé vody a rovněž vzduchu.

Systém Geberit Mepla je absolutně hygienicky nezávadný a díky své dlouhé životnosti a recyklovatelnosti také ekologicky nezávadný.

Lisovaný spoj|

Potrubní rozvody Mepla jsou spojovány lisováním za studena. Pro svoji mimořádnou pevnost a spolehlivost je tento způsob spojování potrubí používán v náročných průmyslových provozech, laboratořích a lo?ařském průmyslu. Při zalisování spoje speciálními lisovacími čelistmi dochází pod velkým tlakem v místě spoje k přetváření samotného materiálu. Tak vzniká bezpečně těsný spoj.

 
 
Příspěvky partnerů  |  Produkty a řešení  |  Archiv novinek