Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Produkty a řešení - geberit
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Produkty a řešení ››

›› Siemens
řešení tzv. "Easy home" v objektu Salabka, Praha Trója zajiš?uje pro investora Starcon firma Siemens. Je realizováno komplexní řešení pro ovládání a napojení dále uvedených technologií jako jeden celek. Z hlediska uživatele bude prioritou pro ovládání a zobrazování software Design Insight (DI), pomocí něhož budou spouštěny další SW balíky běžící na pozadí DI. Dále uvedené technologie bude možno ovládat a nastavovat pomocí PDA a Internetu.
›› Geberit
Geberit je jedním z předních světových výrobců sanitární techniky. Již více než 125 let vyrábí ucelené a vysoce funkční systémy jako jsou montážní prvky pro závěsná WC, potrubní rozvody nebo odpadní systémy z PE. Švýcarská technika Geberit se stará o bezchybný provoz sanitárních instalací v milionech domácností po celém světě.
›› Hansgrohe
Specializuje se na výrobu koupelnového a sanitárního zařízení s důrazem na kvalitu a design. Neustálý vývoj technologií a přes 150 ocenění za design udělaly z firmy důležitého činitele v oblasti vývoje koupelen.
›› GEA
Společnost GEA dodává na český trh špičkové výrobky pro vzduchotechniku, topení a chlazení. Zákazníkovi můžeme nabídnout centrální i decentrální klimatizaci a vzduchotechniku, horkovzdušné vytápění i zdroje chladu. Jako jeden z mála výrobců nabízí kompletní sortiment všech čtyř rekuperačních systémů, které se dnes používají.
›› Halton
HALTON je mezinárodní skupina společností specializujících se na vývoj, výrobu a prodej výrobků a řešení pro zajištění optimálního vnitřního prostředí v budovách. Skupiny výrobků zahrnují zejména: chladicí trámy, koncové elementy pro distribuci vzduchu, výrobky pro větrání komerčních kuchyní, prvky pro regulaci průtoku vzduchu a požární klapky.
›› The Radiator Factory - průlom do tradičního způsobu myšlení
Posláním společnosti je Design – Filozofie = teplo dostalo formu – tak lze stručně a jasně vyjádřit základní filozofii firmy Jaga. Jaga mění tradiční myšlení a překvapuje odbornou veřejnost již několik let zcela novými koncepcemi, výrobky a množstvím tvarů. Z čeho vychází i současný sortiment, který představuje nejširší nabídku otopných těles na trhu. Pro letošní rok byly představeny dvě novinky.
 
Příspěvky partnerů  |  Produkty a řešení  |  Archiv novinek