Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Zumtobel - Osvětlení a svítidla
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Partneři|Zumtobel ››

Zumtobel

›› Zumtobel

-

osvětlení a svítidla

Firma|

GEA

Firma Zumtobel je celosvětově jedním z největších poskytovatelů komplexních a progresivních světelných řešení pro nejrůznější oblasti použití. Zákazník se stává uživatelem produktu, který vzniká kombinací nových technologií, jedinečného designu a energetické efektivity. Našim partnerům zaručujeme individuální řešení, kvalifikované poradenství a rozsáhlý servis.

 
osvětlení a svítidla

Firma Zumtobel se profiluje jako globální partner v mezinárodním obchodě s investory a stavebníky, architekty, projektanty osvětlení a elektroinstalace, elektrikáři, velkoobchody a mezinárodními prodejními partnery. Základem integrovaných řešení projektů jsou kvalitní koncepty světelného řešení, inovativní design a technické provedení, jakož i široká nabídka individuálních služeb.

 
osvětlení a svítidla

Společnost Zumtobel navazuje na zkušenosti a znalosti firmy ELIOS Lighting s.r.o., která byla založena v roce 1992 a již od svého vzniku začala budovat výhradní postavení na tuzemském trhu osvětlování svou komplexností a kvalitou poskytovaných služeb.

 
osvětlení a svítidla

Nabízíme Vám širokou paletu služeb při realizaci osvětlení v interiéru a exteriéru. Odborná znalost a dlouholeté zkušenosti našich pracovníků jsou zárukou, že Vaše problémy spojené s osvětlením vyřešíme k Vaší spokojenosti. Jsme schopni Vám pomoci při návrhu osvětlení odbornou radou, modelováním osvětlovaného prostoru v 3D, ověřit výpočtovým programem dosažené parametry osvětlení a samozřejmě provést vlastní návrh rozmístění a výkonu svítidel dle Vámi vybraného designu.

 
osvětlení a svítidla

Protože vývoj žádného oboru nelze zcela oddělit od ostatních, začala se naše společnost profilovat i v oblasti regulačních a řídících systémů a nyní poskytuje v tomto sortimentu komplexní servis, včetně projekce, dodávky, nastavení systému a záručního, resp. pozáručního servisu.