Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
MY DVA - Architektura a bytový design
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Partneři|MY DVA ››

MY DVA

›› MY DVA

O firmě|

architektura a bytový design

Společnost MY DVA holding a.s. se zabývá projektováním a designem administrativních a bytových interiérů, prodejních prostor a restaurací. V posledních letech se specializuje na vývoj atypických prvků interiéru a od zahájení vlastní výroby v roce 2001 dosáhla maximální komplexnosti v poskytovaných službách – od interiérové studie, vytvoření projektu a individuálního designu až po dodávku interiéru na klíč.

 

MY DVA|

Zakládáme si na kvalitních osobních vazbách s koncovými zákazníky a na schopnosti pečlivého vnímání jejich potřeb a individuálních představ. Obchodní činnost nám pomáhá naplňovat význam našeho názvu: za vším stojí lidé a za dobrým obchodem vždy stojí dva – spokojený zákazník a dodavatel. Vedle obchodních manažerů se zákazníkům osobně věnují projektanti/architekti, kteří jsou výhradně interními zaměstnanci společnosti. A ta jim poskytuje to nejlepší zázemí a podporu v osobním i odborném rozvoji.

prezentace společnosti reference společnosti

Realizace interiérů|

architektura a bytový design

V oblasti realizací interiérů spolupracujeme s řadou renomovaných českých i zahraničních výrobců a ve vlastní výrobě využíváme výhradně značkové komponenty a materiály. Vývojové oddělení neustále pracuje na zdokonalování stávajících a vývoji nových nábytkových řad, přičemž využívá jak interních kapacit, tak externích spolupracovníků z řad významných českých architektů. Projektanti se věnují návrhům ojedinělých atypických interiérů pro náročné zákazníky a osobně dohlíží na výrobu a konečnou realizaci a montáž.

 

Krátce z historie|

Ačkoli je vznik společnosti datován do roku 1995, kdy bratři Pavel a Miroslav Pszczólkovi založili společnost MY DVA s.r.o., průlomovým se stal rok 1998 a založení MY DVA holding a.s., která převzala všechny obchodní aktivity původní s.r.o. Během 11 let své existence společnost prošla dynamickým vývojem od prodeje papírenského a kancelářského sortimentu, kovového a kancelářského nábytku, přes vlastní výrobu nábytku, design a vývoj, až po poskytování kompletních služeb při projektování a dodávkách interiérů na klíč.