Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Jaga, The Radiator Factory - otopná tělesa
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Partneři|The Radiator Factory ››

Otopná tělesa

›› The Radiator Factory

-

otopná tělesa

Naše motto:
"The Radiator Factory - průlom do tradičního způsobu myšlení."
Otopná tělesa

Firma|

Již několik desítiletí představuje společnost Jaga v oblasti vytápění světovou jedničku v nejširší nabídce otopných těles na trhu. Posláním společnosti je "Vytápění - Design – Filozofie" = teplo dostalo formu – tak lze stručně a jasně vyjádřit základní filozofii firmy Jaga.

Jaga mění tradiční myšlení a překvapuje odbornou veřejnost již několik let zcela novými koncepcemi, výrobky a množstvím tvarů. Z čeho vychází i současný sortiment, který představuje nejširší nabídku otopných těles na trhu.

Pro svou různorodost tvarů a rozměrů otopných těles včetně široké nabídky barevného provedení najdou uplatnění při návrhu obytných prostor rodinného domu, ale i kanceláří.

Sortiment naší společnosti je možné rozdělit na konvektorová a dekorativní tělesa.

 
Otopná tělesa

Konvektorová tělesa|

Konvektorová tělesa využívají princip moderního vytápění s použitím Low-H2O. Technolgie Low-H2O je systém vytápění, která dokáže při malém množství vody vyprodukovat stejné množství tepla jako klasická desková tělesa. Mezi typy využívající tuto technologií patří - STRADA, LINEA PLUS, TEMPO, KNOCKONWOOD (jediné otopné těleso s dřevěným krytem na trhu) a otopné těleso GEO jako první těleso z přírodního kamene.

 
Otopná tělesa

Dekorativní tělesa|

Dekorativní tělesa nabízejí díky svému designu jedinečné řešení při realizaci interiérů. Typ IGUANA tvarem připomínající symbol zářícího slunce s neomezeným množstvím forem je nejen otopným tělesem, ale přirozenou součásti interiérů.

Jaga nevyrábí otopná tělesa jako všichni ostatní, nýbrž nabízí tvořivá a funkční otopná tělesa s odvážnou estetikou. Použitím jiných výrobních technik a nových materiálů vznikají nové vzhledové formy zvláštního charakteru. Otopná tělesa firmy Jaga jsou určena pro lidi, kteří jsou otevřeni pocitům pohody, a vnímají prostor, estetiku, symboliku, barvy.

Otopná tělesa Jaga hřejí nejen Váš dům, ale také Vaše srdce.