Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Hansgrohe - Sprchové kouty a jejich ceny a foto
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Partneři|Hansgrohe ››

Hansgrohe

›› 

Hansgrohe

O firmě|

Firma Hansgrohe CZ je dceřinou společností Německé firmy Hansgrohe, založené v r. 1901 v Schiltachu. Dnes má tato firma pobočky a obchodní zastoupení po celém světě.

Specializuje se na výrobu koupelnového a sanitárního zařízení s důrazem na kvalitu a design. Neustálý vývoj technologií a přes 150 ocenění za design udělaly z firmy důležitého činitele v oblasti vývoje koupelen.

Hansgrohe|Hansgrohe

Sprchové kouty a jejich ceny a foto

Klasika, vysoký standart, kompletní sortiment armatur ,sprch a koupelnových výrobků

Inovativní technika, klasický a atraktivní design nejvyšší kvality. Armatury a hlavně sprchy této značky se snadno ovládají a díky své spolehlivé a pevné konstrukci mají mimořádně dlouhou životnost. Nabídka zahrnuje armatury různých stylů, armatury do koupelen i do kuchyní, a to v kompletní nabídce včetně doplňků.

 

Axor|Sprchové kouty a jejich ceny a foto

Axor

Design, kvalita, prostorová koncepce koupelen

Představou značky Axor je nabízet pokroková stylová řešení koupelny jako celku. Proto tato značka spolupracuje s designéry a architekty a společně se svými vizemi se postupem času mění. V tomto dialogu vznikly mimořádné kolekce armatur a revoluční koncepty řešení prostoru koupelny.

 

Pharo|sprchové kouty a jejich ceny a foto

Pharo

Wellness, systémy pro uvolnění a relaxaci

Tato značka představuje koupelnový wellness. Nabízí kompletní systémy pro uvolnění a relaxaci. Patří sem sprchové panely, whirlpooly, sprchové altány a parní kabiny vyznačující se zajímavým designem, vysokou technickou úrovní a dlouhou životností.