Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Halton - vzduchotechnika, chladící rámy
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Partneři|Halton ››

Halton

›› 

Halton

Halton - Výrobní prostory

O firmě|

HALTON je mezinárodní skupina společností specializujících se na vývoj, výrobu a prodej výrobků a řešení pro zajištění optimálního vnitřního prostředí v budovách. Skupiny výrobků zahrnují zejména: chladicí trámy, koncové elementy pro distribuci vzduchu, výrobky pro větrání komerčních kuchyní, prvky pro regulaci průtoku vzduchu a požární klapky.

Společnost HALTON byla založena ve Finsku v roce 1969. V současnosti působí HALTON ve 14 zemích po celém světě, s ročním obratem 105 milionů EUR (2005) a celkovým počtem přes 900 zaměstnanců.


 
Halton - Výrobní prostory

Produkty HALTON pocházejí z výrobních závodů ve Finsku, Francii, USA a Malajsii. Obchodní pobočky společnosti jsou v Belgii, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Velké Británii, Malajsii, Norsku, Polsku, Rusku, Švédsku, Holandsku a v USA. Dále jsou zákazníci obsluhováni celou řadou distribučních společností po celém světě. Pro dodržení místních a mezinárodních výrobkových norem a potřeb zákazníků disponuje HALTON vlastními centry výzkumu a vývoje ve Finsku, Francii a USA.


 
Halton - Výrobní prostory

HALTON dodává výrobky a systémy do prestižních budov po celém světě, jako jsou např. kancelářské komplexy, luxusní hotely, divadla, komerční kuchyně, restaurace, průmyslové továrny, nemocnice, laboratoře, historické budovy, vzdělávací a rekreační centra a mnoho dalších.