Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Geberit - Sanitární technika
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Partneři|Geberit ››

Geberit

›› Geberit

-

sanitární technika

Firma|

Geberit je jedním z předních světových výrobců sanitární techniky. Již více než 125 let vyrábí ucelené a vysoce funkční systémy jako jsou montážní prvky pro závěsná WC, potrubní rozvody nebo odpadní systémy z PE. Švýcarská sanitární technika Geberit se stará o bezchybný provoz sanitárních instalací v milionech domácností po celém světě.
Know-How

Know How Installed|

Od svého založení v roce 1874 se jméno Geberit stalo synonymem kvality, snadnosti instalace a technických znalostí.

Není to náhoda. Při využívání našich znalostí ke zlepšování vytváříme inovace, které optimalizují soulad a výkon celého systému. Výsledkem je rychlost a snadnost instalace, vysoce spolehlivý integrovaný systém, který udává směr v oboru sanitární techniky.

To je to, čemu říkáme Know-How Installed.

Know-How Installed je to, čím jsme jedineční. Know-How Installed je to, co dělá Geberit Geberitem.

 
Zaručená kvalita

Zaručená kvalita|

Dříve než jsou naše splachovací mechanizmy schváleny pro výrobu, musí obstát v rozsáhlých testech. Každý díl prochází celkem miliony testovacích cyklů. Děláme to proto, abychom prokázali spolehlivost produktů a abychom sami sebe ujistili, že produkty budou splňovat naše očekávání. Udělejte jednu věc milionkrát a všem bude jasné, že se na vás mohou spolehnout.

 
Udržitelný rozvoj

Udržitelný rozvoj|

S výrobky Geberit si můžete být jisti, že jste jejich koupí a používáním neuškodili životnímu prostředí. Geberit si jako lídr na trhu uvědomuje svou společenskou zodpovědnost a důsledně se hlásí k principu udržitelného rozvoje. Geberit Česká republika pravidelně pomáhá v roli sponozora realizovat projekty výstavby objektů určených pro mentálně a tělesně postižené.

Pro diskriminaci, dětskou práci a dumpingové mzdy není u společnosti Geberit místo.