Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Gea - klimatizace, vzduchotechnika
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Partneři|GEA ››

GEA

›› GEA

- Váš partner pro úspěšnou budoucnost

Firma|

GEA

Obchodní společnost GEA Klimatizace působí na českém trhu již od roku 1993. Je součástí skupiny podniků GEA AG se sídlem v Bochumi v Německu, která byla založena v roce 1920. Společně se sesterskou společností Lurgi tvoří GEA divizi mg inženýrství, která je s obratem cca. 4,2 mld. EUR jedním ze tří největších dodavatelů investičních celků na klíč v celé Evropě. Skupina GEA prošla v nedávné minulosti dynamickým rozvojem. Okolo 15.000 zaměstnanců dosáhli v obchodním roce 2000/2001 obratu více než 2,9 mld. EUR.

Naším cílem je podpora prodeje výrobků GEA divize vzduchotechniky na českém trhu, vyráběné především mimo území ČR. Specializujeme se na centrální vzduchotechnické jednotky, odvlhčovací bazénové jednotky, zdroje chladu a další související výrobky ze závodů GEA. Sortiment je doplněn o komfortní klimatizaci světové značky Mitsubishi Electric.

Prvořadým úkolem naší společnosti je poskytovat technické informace projektantům, dodavatelům a investorům. Organizujeme školení, výstavy a technické dny podporující prodej.

 

Systémová řešení|

GEA

GEA Klimatizace, spol. s. r. o. dodává špičkové výrobky pro vzduchotechniku, topení a chlazení vyrobené nejen ve vlastním libereckém závodě, ale i v továrnách rozmístěným po Evropě. Ve výrobě lehké vzduchotechniky zaujímá vedoucí místo na českém trhu.

Konstrukce zařízení GEA předčí konkurenci především svojí univerzálností, technickými parametry a jednoduchostí montáže, obsluhy a údržby.

 
GEA

GEA jako jeden z mála výrobců nabízí kompletní sortiment všech čtyř rekuperačních systémů, které se dnes používají. Jedná se o rotační výměníky, deskové rekuperátory, systémy s oddělenými lamelovými výměníky a tepelné trubice.

Vysokou kvalitou zpracování i použitých materiálů zaručujeme malé náklady na provoz,údržbu a dlouhou životnost zařízení.

Naší silnou stránkou je právě systémová dodávka. Zákazníkovi můžeme nabídnout centrální i decentrální klimatizaci a vzduchotechniku, teplovzdušné vytápění i zdroje chladu.

 

Reference|

GEA

Máme zkušenosti s řešením vzduchotechnických systémů pro celé výrobní areály, nemocnice, hotely či prodejní komplexy.

průmyslových aplikacích je hlavní výhodou nabídka velkých jednotek, které umožňují větrat, vytápět nebo chladit haly o rozměrech desítek tisíc čtverečních metrů pomocí jednoho zařízení. Uplatňujeme zde také naše patentované ocelové parní výměníky s eliptickými trubkami, které vynikají přenosem tepla při velmi nízké tlakové ztrátě a vysoké odolnosti proti zanášení.

 
GEA

Ve stavbách pro zdravotnictví má velký význam naše schopnost dodat jednotky pro větrání všech prostor od sociálního zařízení, přes kuchyně, až po operační sály a laboratoře. Zde se univerzálnost a flexibilita řady CAIR uplatňuje naplno.

 
GEA

Velké obchodní řetězce stavějící své supermarkety po celém světě zase využívají naši ochotu přizpůsobovat naše jednotky a vytvořit tak pro konkrétního zákazníka speciální řadu, která se technickými detaily liší od standardního provedení.

Technický team vybavený návrhovým a výpočtový softwarem poskytuje podporu pro regionálně specializované prodejní inženýry, kteří mohou svými zkušenostmi napomoci k bezproblémové realizaci i těch nejkomplikovanějších projektů.