Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Easyhome, Projekt inteligentního bydlení.
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Novinky ›› 


25.07.2007 | Věděli jste o tom, že ...

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

 

22.05.2007 | Nové inteligentní ovládání bytu - press brunch s novináři

Vzorový byt projektu EasyHome se od svého otevření v polovině roku 2006 zažil již mnoho významných návštěv - od investorů, developerů, významných zákazníků až po novináře z různých periodik. A právě poslední skupině zájemců bylo věnováno jedno úterní dopoledne za účasti zástupců společnosti SIEMENS.

 

21.02.2007 | Vzniká portál s podtitulem "bydlení v novém stylu"

Vzniká portál s podtitulem

V předcházejícím článku jsme Vás informovali o úspěšnosti našich internetových stránek a neustále rostoucích přístupech. Tento zájem našich čtenářů nás přesvědčil, že tematika nadstandardního a inteligentního bydlení je v českých médiích zastoupena nedostatečně. Nejen potenciální zájemci o projekt EASYHOME postrádají kvalitní a obsáhlý zdroj informací o bydlení vyššího standardu, nových trendech a technologiích.

 

02.02.2007 | Inteligentní světlo v inteligentním bytě

Inteligentní světlo v inteligentním bytě

Od 14.12.2006, kdy proběhlo slavnostní otevření za přítomnosti odborné veřejnosti a médií, navštívila vzorový byt EASYHOME v Praze ? Troji již řada hostů. Při individuálních prohlídkách se setkáváme z řadou odborných dotazů a připomínek, ale také otázek týkajících se zařízení a interiérů. Pokusíme se tedy touto cestou odpovědět na jeden z nejčastěji kladených dotazů, kterým je původ centrální závěsného svítidla v hlavní obytné místnosti.

 

17.01.2007 | Roste návštěvnost našich stránek

Roste návštěvnost našich stránek

Když bylo v polovině loňského roku rozhodnuto o vytvoření internetových stránek www.easyhome.cz, nikdo si v tu dobu nedovedl představit, jak úspěšné budou u uživatelů internetu a jak bude vypadat jejich návštěvnost.

 

16.01.2007 | Easy Home v televizi

Easy Home  v televizi

V sobotu 13.ledna a následně ve dvou reprízách odvysílala stanice Televize 24CZ záznam z diskusní setkání na téma „Pražské centrum a nadstandardní bydlení“.

 

10.01.2007 | Moderní technologie nám život příliš neulehčují

Moderní technologie nám život příliš neulehčují

Na našich internetových stránkách čtenáři prostřednictvím ankety vyjadřovali svůj názor na to, zda moderní technologie lidem ulehčují život. Výsledek je až neuvěřitelně vyrovnaný a hlasující rozdělil do tří téměř stejně početných skupin (cca 35% ano, 32% ne, 32% nevím).

 

15.12.2006 | Slavnostní otevření vzorového bytu

Slavnostní otevření vzorového bytu

Jedním z nejdůležitějších milníků na cestě k završení projektu inteligentního bydlení EASY HOME bylo představení vzorového bytu odborné veřejnosti. Ačkoli již delší dobu byla na www.easyhome.cz k dispozici virtuální prohlídka, díky níž bylo možné celým bytem doslova „projít“, easy tým a všichni partneři projektu netrpělivě očekávali hmatatelný výsledek v podobě reálného bytu.

 

03.12.2006 | Jak se ovládá byt EASY HOME

Jak se ovládá byt EASY HOME

?Co vlastně ovládá inteligentní byt Easy Home? A kde je takový systém možno zakoupit?? To jsou jen některé z mnoha otázek, se kterými se na nás obracejí zájemci z řad investorů a koncových uživatelů po shlédnutí stránek našeho serveru o inteligentním bydlení. Jaká je skutečnost? A v čem je ovládání bytu standardu Easy Home jiné?

 

30.10.2006 | Proč vznikla rubrika "5 otázek pro..."?

Proč vznikla rubrika

Přesně před týdnem na našich internetových stránkách vznikla nová rubrika „5 otázek pro...“. Jejím cílem je představit příznivcům myšlenky EASY HOME jednotlivé

 

17.10.2006 | Co si čtenáři www.easyhome.cz myslí o vládání domova na dálku přes internet?

Co si čtenáři www.easyhome.cz myslí o vládání domova na dálku přes internet?

Připravili jsme pro vás první vyhodnocení anketní otázky na našich internetových stránkách.

 

16.10.2006 | Televize do koupelny? A proč ne!

Televize do koupelny? A proč ne!

Možná Vám to připadá zbytečné vyhazování peněz, pořizovat si další televizi do bytu, a navíc proč právě do koupelny, odborníci jsou však jiného názoru.

 

11.10.2006 | Navštívili jsme výrobní závod Bang & Olufsen v Dánsku

Navštívili jsme výrobní závod Bang & Olufsen v Dánsku

Hlavním partnerem projektu EASY HOME v oblasti audio/video techniky je společnost Bang & Olufsen a/s. Tento dánský výrobce byl z celé řady výrobců AV techniky vybrán nejen pro špičkový design a kvalitu zpracování svých produktů, ale především díky vlastní

 

22.09.2006 | Spouštíme internetovou diskusi

Od dnešního dne můžete na www.easyhome.cz diskutovat a vyjadřovat své názory a postoje k tématům blízkým inteligentnímu bydlení.

 

15.09.2006 | Prohlédněte si vzorový byt EASY HOME!

Prohlédněte si vzorový byt EASY HOME!

Sledujete-li naše internetové stránky, víte, že důležitou událostí v projektu EASY HOME bylo spuštění internetové prezentace, které předcházelo dlouhých 8 měsíců práce na jejich přípravě.

 

01.09.2006 | Ovládání inteligentního bytu

Ovládání inteligentního bytu

Souhlasíte s názorem, že hnacím motorem civilizace je lidská lenost? Faktem je, že první primitivní nástroje začali používat předci člověka již před několika miliony let a měli k tomu jediný důvod...

 

16.08.2006 | Pohled do zákulisí II.

Pohled do zákulisí II.

Od zprovoznění zkušební verze internetových stránek uběhlo 8 dní a mílovými kroky se začíná blížit další důležitý zlomový okamžik – zprovoznění oficiální verze internetových stránek, které je plánováno na 1.9.2006.

 

14.08.2006 | Pohled do zákulisí I.

Pohled do zákulisí I.

Po zprovoznění zkušební verze internetových stránek EASY HOME dne 8.8.2006 bude následovat řada dalších kroků vedoucích k dokončení celého projektu.

 

09.08.2006 | Vybraná společnost

Elita tvoří pro elitu ? tak zní nosná myšlenka a základ filozofie projektu EASY HOME. Mýlí se ti, kdo ...

 

08.08.2006 | Konečně odstartováno

Marathonský běžec po několika hodinách běhu bez odpočinku dobíhá do cílové rovinky.

 
 
Příspěvky partnerů  |  Produkty a řešení  |  Archiv novinek