Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Filozofie projektu - bytový architekt
projekt bydlení

Anketa ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Diskuzní fórum ››

Filozofie projektu ››

Hlavní myšlenka projektu je obsažena již v jeho názvu "easy home" – domov, kde je příjemné a snadné žít a trávit svůj čas.

›› Jaká je filozofie celého projektu?

Projekt se primárně orientuje na rezidenční sektor nadstandardních a luxusních bytů s vyšší přidanou hodnotou. Za jeho vznikem stojí neuspokojené požadavky a potřeby některých investorských a developerských společností v oblasti rezidenční bytové výstavby bytů v cenové kategorii od 60.000,- Kč/m2 podlahové plochy výše. Aktuální poptávka v této kategorii stále převyšuje nabídku, resp. poptávající klientela nenachází v daném cenovém pásmu adekvátní nabídku.

bytový architekt

 

Projekt easy home poprvé v České republice nabízí investorům ucelený a komerčně zajímavý model rezidenčního inteligentního bydlení jak pro českou, tak zahraniční klientelu. Díky své modulární filozofii dokáže nabídnout své služby i v tzv. střední cenové kategorii bytů. Projekt využívá všech předností metody Flexibilního developmentu se zohledněním konkrétních specifik výstavby u rezidenčního bydlení.

›› V čem spočívá jedinečnost projektu?

Projekt se snaží reflektovat všechny požadavky budoucích uživatelů takového stylu bydlení, neomezuje se pouze na nejmodernější technologie jako je tomu u jiných obdobných projektů, ale nabízí komplexní řešení moderního stylu bydlení – od základního architektonického návrhu přes řešení vnitřního klimatu, denního a umělého osvětlení, akustiky až po technické rozvody s centrálním řídícím systémem.

"Elita tvoří pro elitu" - pro realizaci tohoto úkolu byli vybráni přední evropští výrobci a dodavatelé, kteří dostali možnost využít své nejlepší firemní know-how.

Konečný verdikt, zda bylo společné úsilí vynaloženo správně, řeknou až budoucí uživatelé nového stylu moderního bydlení.