Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/sites/8/site18018/public_html/inc/conf.php on line 2
Developerské firmy
projekt bydlení

Novinky ››

Věděli jste o tom, že ... | 25.07.2007

Několik technických zajímavostí a kuriozit ze vzorového bytu EASYHOME v Praze-Troji.

Ankety o bydlení ››

Chtěli byste bydlet v inteligentním bytě?
 38.39 %
 30.29 %
 31.32 %

Celkem hlasů: 161561

Rubrika 5 otázek pro… ››

Tento týden odpovídá:
Tomáš Fomenko

ze společnosti
Berger & Partners s.r.o.

Cílové skupiny ››

›› Profil budoucího uživatele bydlení "easy home"

Projekt je zaměřen na vytvoření komfortního bydlení na vysokém stupni standardu jak po technické, tak po designové stránce, které bude současně "snadné" pro každodenní užívání. Typickým koncovým uživatelem takového stylu bydlení je dobře finančně situovaný manažer či podnikatel ve věku 35 – 55 let s manželkou (partnerkou), příp. s rodinou, který preferuje styl bydlení v rezidenčních bytových zónách v zajímavých lokalitách velkých měst před bydlením v rodinných domech a vilách v okrajových částech městských aglomerací.

Developerské firmy
 

Představovaný styl bydlení prezentovaný ve vzorovém bytě se snaží modelově přizpůsobit všem každodenním situacím a životním potřebám této skupiny uživatelů.

Designéři a projektoví specialisté se snažili pamatovat na každý detail při návrhu jednotlivých částí inteligentního bydlení. Jejich hlavním cílem bylo, aby se budoucí uživatel od začátku v takovém prostředí cítil příjemně, aby měl možnost smysluplně využívat všech výhod moderních technologií bez obav ze složitosti ovládání, aby bytový design nabízel ten nejlepší prostor pro relaxaci, práci a odpočinek.

›› Pro koho je projekt především určen?

Easy Home - Residential projects Investorské a finanční skupiny, které mají zájem investovat do výstavby nadstandardního rezidenčního bydlení pro tuzemskou a zahraniční klientelu
Easy Home - Development projects

Developerské firmy

, které hledají vhodné know-how pro splnění nároků na bydlení klientely z vyšších společenských vrstev
Easy Home - V.I.P. clients Velmi náročná klientela z řad investorů nebo koncových uživatelů, která hledá maximální kvalitu poskytovaných služeb, technická řešení bez kompromisů a individuální způsob komunikace se zákazníkem.
Easy Home - for Architects Architektonické a projektové ateliéry, které chtějí nabízet kvalitnější služby a ukázat inovativní přístup při řešení moderních trendů bydlení.
 
 
Základní informace | Filozofie projektu | 10 kroků k bydlení | Cílové skupiny | Slovo architekta | Etapy projektu